Skip to content

Energiatehnoloogia ülesanne 2024

Tere tulemast 2023/2024 õppeaasta Rakett 21 võistlusele!

Meie valdkondadega olete juba kergelt kokku puutunud, kui käisite oktoobris ja novembris TalTechis toimunud töötubades. Nii et väike aimdus teil juba ehk on tekkinud, millega hakkate edaspidi nn. “kastiülesannetes” tegelema. Enne ülesande lahendamise juurde asumist soovitame läbi lugeda võistluse REEGLID ning kasulik on tutvuda ka AJAKAVAGA.

Iga ülesande puhul laadime siia Raketi lehele juhendmaterjalid ja video.
Kasti koos ülesande lahendamiseks vajaminevate esemetega saate kätte koolist Maarika Pauna käest ülesande avalikustamise päeval ehk teisipäeval.

Energiatehnoloogia võistlusülesanne avalikustati teisipäeval 16. jaanuaril 2024 kell 19.00.

Vaadake läbi video ning lugege läbi juhendmaterjal ning ülesanne. Seejärel on teil aega 50 tundi, et lahendada ülesanne ning ülesande lahendust demonstreeriv video siin samas postituses toodud lingil üles laadida (link on video all).

Energiatehnoloogia ülesande esitamise tähtaeg on neljapäeval, 18. jaanuaril 2024 kell 21.00. Kell 21.00 ülesande esitamise võimalust ei suleta, kuid iga hilinetud minut toob kaasa 0,1 miinuspunkti. Siiski pole võimalik ülesande eest saada vähem kui 0 punkti.

Kui olete ülesande lahendanud, filmige oma toimiv veepump üles koos selgitustega. Video laadige siia 👇 . Kuna videofailid võivad olla suured, varuge selle jaoks aega.